Уважаемые партнеры и друзья ЧП "Грибное дело", в подтверждение высокого профессионализма, который на протяжении многих лет демонстрирует наше предприятие, мы рады сообщить Вам, что благодаря нашему с Вами плодотворному сотрудничеству, ЧП "Грибное дело" представлено к награждению различными видами наград и знакам отличия. Мы уверены, что наша работа и в дальнейшем будет соответствовать высоким стандартам качества, деловой этики и добропорядочности!

 

Орден "За высокий професcионализм"

Орден "Золотой крест чести и доблести "Рыцарь Отчизны"

Звание "Лідер галузі 2012"

 

 

 

ОРДЕН "ЗА ВЫСОКИЙ ПРОФЕССИОНАЛИЗМ".


УКРАЇНСЬКЕ НАРОДНЕ ПОСОЛЬСТВО

ВУЛ. ОБСЕРВАТОРНА 11/1 ПОТОЧНИЙ РАХУНОК №26000000023200 ТЕЛ: 486-84-83

РІК ЗАСНУВАННЯ - 1992

КИЇВ 04053 Україна В БІЛОРУСЬКОМУ ВІДДІЛЕННІ ФАКС 272-38-22
E-MAIL: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ПАТ «УКРСОЦБАНК» WWW.UNP.ORG.UAМФО 300023, КОД ЄДРПОУ 14368896

№ 0037/OI                                                                    07.11.2012р.

ДИРЕКТОРУ

ПП «ГРИБНА СПРАВА»

Я.В. ЧУПРИНI

 

ШАНОВНИЙ ЯРОСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ!

З нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства України, який відзначається 18 листопада, Експертна рада Всеукраїнської програми «Професіонали року» прийняла рішення визнати Ваше підприємство кандидатом на отримання Почесного звання «ПРОФЕСІОНАЛИ РОКУ».

Підставою для даного рішення є те, що навіть в умовах затяжної економічної кризи завдяки сумлінній праці та високому професіоналізму Ваш трудовий колектив досягає значних успіхів і впевнено працює на благо України та її економічний розвиток.

У разі Вашої згоди Ваше підприємство буде нагороджено ОРДЕНОМ «ЗА ВИСОКИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ» та отримає диплом про присвоєння Вашому підприємству почесного звання «ПРОФЕСІОНАЛИ РОКУ».

Посвідчення до нагород, за традицією, підписує Почесний голова Українського Народного Посольства, голова Конституційної асамблеї, Перший Президент України Л. М. Кравчук.

Мова йде не тільки про престижну нагороду, а, насамперед про документ за підписом засновника Української держави, який з часом буде мати історичну музейну цінність і стане предметом гордості для нащадків.

Якісне кольорове зображення нагород на сайті WWW.UNP.ORG.UA

 

 

З повагою, ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ ІВОЧКІН

ГОЛОВА ЕКСПЕРТНОЇ РАДИ ПРОГРАМИ

«ПРОФЕСІОНАЛИ РОКУ»

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ОРДЕН "ЗОЛОТОЙ КРЕСТ ЧЕСТИ И ДОБЛЕСТИ "РЫЦАРЬ ОТЧИЗНЫ".knight_orden

Національний патріотичний проект

«Лицарський Легіон України»

Міжнародна програма «Лідери XXI століття»

Експертна рада нагород та геральдики

Україна, 02160 м. Київ пр.. Воз`єднання 15, оф.510

№7/06 від «28» травня 2013 р.               тел./факс: (044)500-18-21, 500-18-22, 500-18-39, 500-18-37

http://www.leaders-21.com

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Про нагородження орденом «Золотий хрест честі і звитяги»

«Лицар Вітчизни» Керівнику

 

ПП «Грибна Справа»

Чуприні Ярославу Володимировичу

 

Шановний Ярославе Володимировичу!

 

Маємо за честь запросити Вас в Державну Резиденцію – Малий Маріїнський палац у зв’язку з нагородженням Вас орденом «Золотий хрест честі і звитяги «Лицар Вітчизни».

За високу національну гідність та активну участь у розбудові Української держави, відповідність Ваших життєвих основ Кодексу лицарської честі та Статуту ордена «Лицар Вітчизни», як людину, яка щоденною кропіткою працею збагачує соціально-економічну міцність України, за Вашу безпосередню участь в загальносуспільних процесах, високу здатність до самоуправління та ефективне управління підприємством, відданість справі, послідовність та принциповість в утвердженні добра, справедливості та найвищих загальноприйнятих людських цінностей – Рішенням Науково-експертної Ради Програми «Лідери XXI століття» Вас удостоєно почесного звання «Лицар Вітчизни» з врученням Вам ордена «Золотий хрест честі і звитяги «Лицар Вітчизни» (державний реєстраційний №90101 від 10.04.08), золотого іменного диплома, оригінальної іменної зброї – лицарської шаблі та нагрудного знака «Лицарський Легіон України».

Вручення нагороди відбудеться 27 червня 2013 року в Державній резиденції – Малому Маріїнському Палаці (м. Київ, вул. Грушевського, 22) в ході Урочистого засідання ділової громадськості України, приуроченого до Дня Конституції України.

Процедура нагородження здійснюється генералами Збройних сил України відповідно церемоніального протоколу – під Державним прапором України з почестями військової почесної варти. На урочистості запрошені представники влади, громадські діячі та керівники провідних підприємств України. Захід проводиться за сприяння Державного управління справами та Міністерства оборони України. Генеральний розпорядник: «Всеукраїнський науково-дослідний центр ефективного управління».

Генеральний директор Директор ВНДЦЕУ

Голова Експертної ради, професор Голова Координаційної ради

А.І. Саввов В.В. Вознюк

Просимо Вас зателефонувати особисто або призначити відповідальну особу для оформлення нагородних документів до 7 червня 2013 року.

Якісне кольорове зображення нагород на сайті http://www.leaders-21.com

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ЗВАННЯ "ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2012"


НАЦІОНАЛЬНИЙ БІЗНЕС-РЕЙТИНГ

Вих. 3-NBR-75674

13.09.2013 р.

ДИРЕКТОРУ

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГРИБНА СПРАВА»

ЧУПРИНІ Я.В.

Повідомлення про річний

загальнодержавний рейтинг підприємства


ШАНОВНИЙ ЯРОСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ!


Офіційно повідомляємо про завершення загальнодержавного безкоштовного рейтингування економічних показників підприємств України за результатами опрацьованого 2011-2012 року.

 

На основі науковообгрунтованої статистичної методології зваженого ранжування Ваше підприємство у КВЕД 01.12.0 «Овочівництво, декоративне садівництво та вирощування продукції розсадників» займає:

10-е місце в Харківській області за сумою місць 4-х номінацій фінансово-господарської діяльності;

23-е місце в Україні за показником «Прибуток на акціонерний капітал»

і має право називатися «Лідером Галузі 2012» у своєму виді діяльності.

Перемагаючи в рейтингу і підтверджуючи це нагородами та символікою, Ви не тільки демонструєте Ваші конкурентні переваги, але і покращуєте впізнаваність (статус) Вашої торгової марки, ефективно мотивуєте персонал Вашого підприємства до досягнення кращих результатів у галузі, заявляєте про себе як про надійного і перспективного партнера.

Даний показник є одним з кращих у Вашому виді діяльності і має бути засвідчений почесними відзнаками, згідно Офіційних програмних заходів (Положення «Про проведення офіційних заходів з урочистого вшанування кращих підприємств галузі», Програми 1-3).

Протягом 14 днів з дня запрошення, будь ласка, зверніться до Оргкомітету Національного бізнес-рейтингу в Україні та отримайте належні Вам нагороди, а також право на використання символіки та статусів рейтингу в маркетингово-інформаційних та економічних заходах Вашого підприємства.

За детальною інформацією про критерії оцінки, методологію та особливості нагородження Вашого підприємства почесними відзнаками року телефонуйте особисто до Заступника голови Оргкомітету бізнес-рейтингу України у м. Києві Алтуніна Семена Вікторовича, (044)232-94-44, 451-75-25; (093)651-01-26 (у робочі дні з 9-00 до 18-00).

 

З повагою за Вашу плідну працю та високі показники

у професійній діяльності,

ВОЗНА О.М.

Голова Оргкомітету

Національного бізнес-рейтингу

Якісне кольорове зображення на сайті http://www.nbr.com.ua/

 
Раскрутка сайта: TurboSeo
Качественное создание сайта в Киеве. быстрый хостинг от Bitte